პროფესიული პროგრამების მართვის და უწყვეტი განათლების ცენტრი

პროგრამის ხელმძღვანელები

  1. არქიტექტორ - ტექნიკოსი (IV საფეხური - მოდულური)
    პროგრამის ხელმძღვანელი: გაიოზ ფარცხალაძე - ბსუ-ს ტექნოლოგიური ფაკულტეტის პროფესორი.
    ტელეფონი: 577595943; ელ-ფოსტა: gizo.partskhaladze@bsu.edu.ge;
  2. ბაგა-ბაღის აღმზრდელი-პედაგოგი (IV საფეხური - მოდულური)
    პროგრამის ხელმძღვანელები: 
    ნანი მამულაძე - ბსუ-ს განათლების ფაკულტეტის ასისტენტ პროფესორი 
    ტელეფონი: 577141056; ელ-ფოსტა: nani.mamuladze@bsu.edu.ge;  
    მარინე გურგენიძე - ბსუ-ს განათლების ფაკულტეტის ასისტენტ პროფესორი
    ტელეფონი: 579251231; ელ-ფოსტა: marine.gurgenidze@bsu.edu.ge;
    ნატო შეროზია - ბსუ-ს განათლების ფაკულტეტის ასისტენტ პროფესორი
    ტელეფონი: 577173707; ელ-ფოსტა: nato.sherozia@bsu.edu.ge;
  3. ბიბლიოთეკარი (IV საფეხური - მოდულური)
    პროგრამის ხელმძღვანელი: გურანდა შამილიშვილი - ფილოლოგიის აკადემიური  დოქტორი
    ტელეფონი: 599008950;
  4. ბუღალტერ-ტექნიკოსი (III საფეხური - მოდულური)
    პროგრამის ხელმძღვანელები: 
    ვაჟა ვერულიძე - ბსუ-ს ეკონომიკისა და ბიზნესის ფაკულტეტის პროფესორი
    ტელეფონი: 579880880; ელ-ფოსტა: vazha.verulidze@bsu.edu.ge;
    თამთა ბერიძე - ბიზნესის ადმინისტრირების მაგისტრი
    ტელეფონი: 551098099; ელ-ფოსტა:beridze_tamta@yahoo.com
  5. ელექტრონული და ციფრული მოწყობილობების დიაგნოსტიკოს - შემკეთებელი (III საფეხური - მოდულური)
    პროგრამის ხელმძღვანელი: ნუგზარ ჭედია - ტექნოლოგიური ფაკულტეტის ასოცირებული პროფესორი
    ტელეფონი:577528052; ელ-ფოსტა: nugzar.chedia@bsu.edu.ge;
  6. ვებ პროგრამისტი (V საფეხური - მოდულური)
    პროგრამის ხელმძღვანელი: მიხეილ დონაძე - ბსუ-ს ფიზიკა-მათემატიკისა და კომპიუტერულ მეცნიერებათა ფაკულტეტის ასოცირებული პროფესორი
    ტელეფონი: 577179713; ელ-ფოსტა: mikheil.donadze@bsu.edu.ge;
  7. ვებ ინტერფეისის დეველოპერი (III საფეხური - მოდულური)
    პროგრამის ხელმძღვანელი: გულადი ფარტენაძე - ბსუ-ს ფიზიკა-მათემატიკისა და კომპიუტერულ მეცნიერებათა ფაკულტეტის ასოცირებული პროფესორი
    ტელეფონი: 597584860; ელ-ფოსტა: guladi.phartenadze@bsu.edu.ge;
  8. ვებ ინტერფეისის დიზაინერი (III საფეხური - მოდულური)
    პროგრამის ხელმძღვანელი: მიხეილ დონაძე - ბსუ-ს ფიზიკა - მათემატიკისა და კომპიუტერულ მეცნიერებათა ფაკულტეტის ასოცირებული პროფესორი
    ტელეფონი: 577179713; ელ-ფოსტა: mikheil.donadze@bsu.edu.ge;
  9. მეფუტკრე (III საფეხური - მოდულური)
    პროგრამის ხელმძღვანელი: რომან მარგალიტაძე - ბსუ-ს ტექნოლოგიური ფაკულტეტის მოწვეული მასწავლებელი
    ტელეფონი: 599 537062; ელ-ფოსტა: roman.margalitadze@bsu.edu.ge;
  10. პრაქტიკოსი ექთანი (V საფეხური - მოდულური)
    პროგრამის ხელმძღვანელები:
    თამარ მხატვარი - ბსუ-ს მოწვეული მასწავლებელი;
    ტელეფონი: 577533076; ელ-ფოსტა: tamkhatvari@evex.ge;
    მზია ბაკურიძე - ბსუ-ს მოწვეული მასწავლებელი;
    ტელეფონი: 557400340; ელ-ფოსტა: mziabakuridze@mail.ru;
  11. ფარმაცევტის თანაშემწე (IV საფეხური - მოდულური)
    პროგრამის ხელმძღვანელები:
    ეთერ ჯაყელი - ბსუ-ს საბუნებისმეტყველო მეცნიერებათა და ჯანდაცვის  ფაკულტეტის ასისტენტ პროფესორი
    ტელეფონი: 599397530; ელ-ფოსტა: eteri.jakeli@bsu.edu.ge;
    მზია ბაკურიძე - ბსუ-ს მოწვეული მასწავლებელი
    ტელეფონი: 557400340; ელ-ფოსტა: mziabakuridze@mail.ru;
  12. მშენებლობის მწარმოებელი (IV საფეხური საგნობრივი)
    პროგრამის ხელმძღვანელი: გაიოზ ფარცხალაძე - ბსუ-ს ტექნოლოგიური ფაკულტეტის ასოცირებული პროფესორი
    ტელეფონი: 577595943;  ელ-ფოსტა: gizo.partskhaladze@bsu.edu.ge

უკან

საკონტაქტო ინფორმაცია

საქართველო, ბათუმი, 6010
რუსთაველის/ნინოშვილის ქ. 32/35
ტელ: +995(422) 27–17–80
ფაქსი: +995(422) 27–17–87
ელ. ფოსტა: info@bsu.edu.ge
     

სიახლის გამოწერა