ბსუ-ს აკადემიური პერსონალის შესარჩევი კონკურსი - 2018

კონკურსანტები

ბსუ-ს რექტორის 2018 წლის 13 ივნისის N 01-08/64 ბრძანებით გამოცხადებული აკადემიური თანამდებობების დასაკავებელი ღია კონკურსის მონაწილეთა სია

1. ჰუმანიტარულ მეცნიერებათა ფაკულტეტი - 38 ვაკანტური თანამდებობა
დარგობრივი დეპარტამენტი მიმართულება/ დარგი ვაკანტური საშტატო ერთეულის დასახელება ვაკანტური საკონკურსო საშტატო ერთეულის რაოდენობა კონკურსანტები
(სახელი და გვარი)
ფილოსოფის დეპარტამენტი ფილოსოფია ასოცირებული პროფესორი 3
  1. გიორგი მასალკინი;
  2. ლალი ანთიძე;
  3. ვარდო ბერიძე;
  4. ირმა ბაგრატიონი.
აღმოსავლეთმცოდნეობის დეპარტამენტი თურქეთისმცოდნეობა ასოცირებული პროფესორი 1
  1. ზაზა შაშიკაძე;
თურქული ფილოლოგია ასოცირებული პროფესორი 1
  1. ლილე თანდილავა;
რეგიონმცოდნეობა ასოცირებული პროფესორი 1
  1. მანუჩარ ლორია;
ქართული ფილოლოგიის დეპარტამენტი ქართული ფილოლოგია (ქართველური ენათმეცნიერება) ასოცირებული პროფესორი 4
  1. ნანა ცეცხლაძე;
  2. ნათელა ფარტენაძე;
  3. მაია ბარამიძე;
  4. მაია კიკვაძე;
ქართული ფილოლოგია (ლიტერატურის თეორია და ქართული ლიტერატურის ისტორია) ასოცირებული პროფესორი 4
  1. გურამ ბახტაძე;
  2. ელგუჯა მაკარაძე;
  3. ინგა შამილიშვილი;
  4. ნანა ტრაპაიძე;
თეორიული ენათმეცნიერება ასოცირებული პროფესორი 2
  1. ლევან ხალვაში;
  2. თემურ ავალიანი;
ისტორიის, არქეოლოგიისა და ეთნოლოგიის დეპარტამენტი საქართველოს ისტორია ასოცირებული პროფესორი 4
  1. ირაკლი ბარამიძე;
  2. ციური ქათამაძე;
  3. ნუგზარ ზოსიძე;
  4. ჯემალ კარალიძე;
  5. ნანა ხახუტაიშვილი;
მსოფლიო ისტორია ასოცირებული პროფესორი 2
  1. მარინა ჯინჭარაძე;
  2. ემზარ კახიძე;
არქეოლოგია ასოცირებული პროფესორი 1
  1. მერაბ ხალვაში;
ეთნოლოგია ასოცირებული პროფესორი 1
  1. თამაზ ფუტკარაძე;
ევროპეისტიკის დეპარტამენტი ინგლისური ფილოლოგია ასოცირებული პროფესორი 7
  1. ნათია ქათამაძე;
  2. ნინო დვალიძე;
  3. ზეინაბ გვარიშვილი;
  4. თეა შავლაძე;
  5. ჟუჟუნა გუმბარიძე;
  6. ხათუნა ბერიძე;
  7. ნინო აროშიძე;
  8. ნანა მაზმიშვილი;
გერმანული ფილოლოგია ასოცირებული პროფესორი 1
  1. თეონა ბერიძე;
ფრანგული ფილოლოგია (დასაშვებია 65 წელს მიღწეული კონკურსანტის მონაწილეობა) ასოცირებული პროფესორი 1
  1. ვიქტორია დიასამიძე;
რუსული ფილოლოგია ასოცირებული პროფესორი 4
  1. ქეთევან სვანიძე;
  2. ნანა ხახუტაიშვილი
    ასლანის ას.;
  3. მერაბ ახვლედიანი;
  4. ნანა ქაჯაია;
  5. ასმათ არძენაძე;
შედარებითი ლიტერატურათმცოდნეობა/ ლიტერატურის შედარებითი კვლევები ასოცირებული პროფესორი 1
  1. მარინე სიორიძე;
2. ფიზიკა-მათემატიკისა და კომპიუტერულ  მეცნიერებათა ფაკულტეტი -16  ვაკანტური თანამდებობა
დარგობრივი დეპარტამენტი მიმართულება/ დარგი ვაკანტური საშტატო ერთეულის დასახელება ვაკანტური საკონკურსო საშტატო ერთეულის რაოდენობა კონკურსანტები
(სახელი და გვარი)
მათემატიკის  დეპარტამენტი მათემატიკა ასოცირებული პროფესორი 5
  1. ნინო სვანიძე;
  2. დალი მახარაძე;
  3. მაია ძაძამია;
  4. ლელა თურმანიძე;
  5. ანზორ ბერიძე;
კომპიუტერულ მეცნიერებათა დეპარტამენტი კომპიუტინგი ასოცირებული პროფესორი 7
  1. მიხეილ დონაძე;
  2. ციცინო სარაჯიშვილი;
  3. ვახტანგ ბერიძე;
  4. ზებურ სურმანიძე;
  5. ზაზა დავითაძე;
  6. გულადი  ფარტენაძე;
  7. გრიგოლ კახიანი;
  8. ლია შეწირული;
ფიზიკის დეპარტამენტი ფიზიკა ასოცირებული პროფესორი 4
  1. ლალი კალანდაძე;
  2. ზაურ გამიშიძე;
  3. იზოლდა ჯაბნიძე;
  4. ომარ ნაკაშიძე;
3. საბუნებისმეტყველო  მეცნიერებათა და ჯანდაცვის ფაკულტეტი -16 ვაკანტური თანამდებობა
დარგობრივი დეპარტამენტი მიმართულება/ დარგი ვაკანტური საშტატო ერთეულის დასახელება ვაკანტური საკონკურსო საშტატო ერთეულის რაოდენობა კონკურსანტები
(სახელი და გვარი)
ბიოლოგიის   დეპარტამენტი ბოტანიკა, მცენარეთა ბიომრავალფეროვნება ასოცირებული პროფესორი 1
  1. ნათელა ვარშანიძე;
ზოოლოგია, ცხოველთა ბიომრავალფეროვნება ასოცირებული პროფესორი 1
  1. ლალი ჟღენტი;
მორფოლოგია (ანატომია, ციტოლოგია, ჰისტოლოგია), ადამიანისა და ცხოველთა ფიზიოლოგია ასოცირებული პროფესორი 2
  1. ოთარ ცეცხლაძე;
  2. ეთერ სარალიძე;
მცენარეთა ფიზიოლოგია, მიკრობიოლოგია ასოცირებული პროფესორი 1
  1. ნაზი თურმანიძე;
მოლეკულური ბიოლოგია, იმუნოლოგია, ბიოტექნოლოგია ასოცირებული პროფესორი 2
  1. ნანა ზარნაძე;
  2. ლეილა ახვლედიანი;
გენეტიკა, განვითარების ბიოლოგია, ბიოევოლუცია ასოცირებული პროფესორი 1
  1. მარინა ნაგერვაძე;
ეკოლოგია ასოცირებული პროფესორი 2
  1. ნანი გვარიშვილი;
  2. ნინო ლომთათიძე;
გეოგრაფიის დეპარტამენტი ფიზიკური გეოგრაფია ასოცირებული პროფესორი 2
  1. მერაბ მგელაძე;
  2. საშა ხორავა;
გეოგრაფია ასისტენტ 1
  1. ცირა ქამადაძე;
ქიმიის დეპარტამენტი ქიმია ასოცირებული პროფესორი 2
  1. ნინო კიკნაძე;
  2. მაია ვანიძე;
ქიმია ასისტენტ პროფესორი 1
  1. მზია დიასამიძე;
  2. ინდირა ჯაფარიძე;
4. განათლების ფაკულტეტი - 9 ვაკანტური თანამდებობა
დარგობრივი დეპარტამენტი მიმართულება/ დარგი ვაკანტური საშტატო ერთეულის დასახელება ვაკანტური საკონკურსო საშტატო ერთეულის რაოდენობა კონკურსანტები
(სახელი და გვარი)
პედაგოგიურ მეცნიერებათა დეპარტამენტი განათლება ასოცირებული პროფესორი 6
  1. დარეჯან გელაძე;
  2. მარინე გურგენიძე;
  3. ნატო შეროზია;
  4. ქეთევან შოთაძე;
  5. ნანა მაკარაძე;
  6. მადონა მიქელაძე;
  7. ნანი მამულაძე;
ენებისა და საინფორმაციო ტექნოლოგიების ცენტრი გერმანული ენა ასოცირებული პროფესორი 1
  1. ნელი ახვლედიანი;
ინგლისური ენა ასისტენტ პროფესორი 1
  1. ანა თენიეშვილი;
  2. იულია გორჯელაძე;
  3. შოთა როდინაძე;
  4. ლეილა დიასამიძე;
  5. მაია ტაკიძე;
საინფორმაციო ტექნოლოგიები ასოცირებული პროფესორი 1
  1. იბრაიმ დიდმანიძე;
5. იურიდიული ფაკულტეტი - 8 ვაკანტური თანამდებობა
დარგობრივი დეპარტამენტი მიმართულება/ დარგი ვაკანტური საშტატო ერთეულის დასახელება ვაკანტური საკონკურსო საშტატო ერთეულის რაოდენობა კონკურსანტები
(სახელი და გვარი)
სამართლის დეპარტამენტი კერძო სამართალი ასოცირებული პროფესორი 2
  1. სოლომონ მენაბდიშვილი;
  2. პაატა ხოტენაშვილი
საჯარო სამართალი ასოცირებული პროფესორი 2
  1. მალხაზ ნაკაშიძე;
საჯარო სამართალი ასისტენტი 1
  1. დავით გაბაიძე;
სისხლის სამართალი ასოცირებული პროფესორი 2
  1. გივი აბაშიძე;
  2. ომარ ფარტენაძე;
საერთაშორისო სამართალი ასოცირებული პროფესორი 1
  1. ლევან ჯაყელი;
6. ეკონომიკისა და ბიზნესის ფაკულტეტი - 17 ვაკანტური თანამდებობა
დარგობრივი დეპარტამენტი მიმართულება/ დარგი ვაკანტური საშტატო ერთეულის დასახელება ვაკანტური საკონკურსო საშტატო ერთეულის რაოდენობა კონკურსანტები
(სახელი და გვარი)
საფინანსო, საბანკო და სადაზღვევო საქმის დეპარტამენტი ფინანსები ასოცირებული პროფესორი 4
  1. ირინა ვაშაყმაძე;
  2. გიორგი აბუსელიძე;
  3. ბესიკ ბოლქვაძე;
  4. ლელა ონიანი;
საბუღალტრო აღრიცხვის, აუდიტისა და საგადასახადო საბუღალტრო აღრიცხვა ასოცირებული პროფესორი 3
  1. დარეჯან ჩხუბაძე;
  2. ბესიკ ბაუჩაძე;
  3. ია მესხიძე;
ბიზნესის ადმინისტრირების, მენეჯმენტის და მარკეტინგის დეპარტამენტი მარკეტინგი ასოცირებული პროფესორი 1
  1. გულიკო ქათამაძე;
მენეჯმენტი ასოცირებული პროფესორი 4
  1. ბადრი გეჩბაია;
  2. პაატა აროშიძე;
  3. დავით ქათამაძე;
  4. ირმა ჩხაიძე;
ეკონომიკის დეპარტამენტი ეკონომიკა ასოცირებული პროფესორი 2
  1. მურმან ცეცხლაძე;
ეკონომიკა ასისტენტ პროფესორი 2
  1. თამილა თურმანიძე;
  2. ნატალია რობიტაშვილი;
  3. ზეინაბ სურმანიძე;
ეკონომიკა ასისტენტი 1
  1. ნინო კონცელიძე;
7. სოციალურ და პოლიტიკურ მეცნიერებათა  ფაკულტეტი - 9 ვაკანტური თანამდებობა
დარგობრივი დეპარტამენტი მიმართულება/ დარგი ვაკანტური საშტატო ერთეულის დასახელება ვაკანტური საკონკურსო საშტატო ერთეულის რაოდენობა კონკურსანტები
(სახელი და გვარი)
სოციალურ მეცნიერებათა დეპარტამენტი ფსიქოლოგია ასოცირებული პროფესორი 3
  1. რუსუდან ბერიძე;
  2. რუსუდან კეჭაყმაძე;
  3. ქეთევან ბერიძე;
საზოგადოებრივ და პოლიტიკურ მეცნიერებათა საერთაშორისო ურთიერთობები ასოცირებული პროფესორი 3
  1. ირაკლი მანველიძე;
  2. ნატალია ლაზბა;
  3. ირაკლი გორგილაძე;
ევროპისმცოდნეობა (დასაშვებია 65 წელს მიღწეული კონკურსანტის მონაწილეობა) ასოცირებული პროფესორი 2
  1. რევაზ დიასამიძე;
  2. ლაშა ბაჟუნაიშვილი;
სოციოლოგია (დემოგრაფია) ასოცირებული პროფესორი 1
  1. ინეზა ზოიძე;
8. ტურიზმის  ფაკულტეტი - 4 ვაკანტური თანამდებობა
დარგობრივი დეპარტამენტი მიმართულება/ დარგი ვაკანტური საშტატო ერთეულის დასახელება ვაკანტური საკონკურსო საშტატო ერთეულის რაოდენობა კონკურსანტები
(სახელი და გვარი)
ტურიზმის დეპარტამენტი ტურიზმი ასოცირებული პროფესორი 2
  1. ვახტანგ მიქაშავიძე;
  2. პაატა ჩაგანავა;
მასპინძლობის მენეჯმენტის დეპარტამენტი ტურიზმისა და მასპინძლობის მენეჯმენტი ასოცირებული პროფესორი 1
  1. ეკატერინე  ბახტაძე;
ტურიზმისა და მასპინძლობის მენეჯმენტი ასისტენტი 1
  1. სალომე სულაბერიძე;
  2. ნინო დევაძე;
  3. კობა ჯუმუშაძე;
9. ტექნოლოგიური  ფაკულტეტი - 11  ვაკანტური თანამდებობა
დარგობრივი დეპარტამენტი მიმართულება/ დარგი ვაკანტური საშტატო ერთეულის დასახელება ვაკანტური საკონკურსო საშტატო ერთეულის რაოდენობა კონკურსანტები
(სახელი და გვარი)
ინჟინერიისა და მშენებლობის დეპარტამენტი მშენებლობის ტექნოლოგია ასოცირებული პროფესორი 1
  1. თემურ თურმანიძე;
კომპიუტერული პროექტირება მშენებლობაში ასოცირებული პროფესორი 1
  1. გოჩა ჩავლეშვილი;
ტელეკომუნიკაცია (დასაშვებია 65 წელს მიღწეული კონკურსანტის მონაწილეობა) ასოცირებული პროფესორი 2
  1. ნუგზარ ჭედია;
  2. ოთარ ჯანელიძე;
ტექნოლოგიებისა და საინჟინრო მენეჯმენტის დეპარტამენტი ნავთობისა და გაზის მოპოვების, ტრანსპორტირებისა და შენახვის ტექნიკა და ტექნოლოგიები (დასაშვებია 65 წელს მიღწეული კონკურსანტის მონაწილეობა) ასოცირებული პროფესორი 2
  1. დავით ჩხაიძე;
  2. ნორა მამულაიშვილი;
აგროეკოლოგიისა და სატყეო საქმის დეპარტამენტი აგროეკოლოგია ასოცირებული პროფესორი 1
  1. ნარგულ ასანიძე;
სატყეო საქმე ასოცირებული პროფესორი 1
  1. დარეჯან ჯაში;
  2. გურამ ჩხუბაძე;
აგროტექნოლოგიისა და აგროინჟინერიის დეპარტამენტი აგრონომია (დასაშვებია 65 წელს მიღწეული კონკურსანტის მონაწილეობა) ასოცირებული პროფესორი 2
  1. შოთა ლომინაძე;
  2. შოთა ლამპარაძე;
აგროინჟინერია ასოცირებული პროფესორი 1
  1. მერაბ მამულაძე;

 

  კონკურსანტთა სია

უკან

საკონტაქტო ინფორმაცია

საქართველო, ბათუმი, 6010
ნინოშვილის/რუსთაველის ქ. 35/32
ტელ: +995(422) 27–17–80
ფაქსი: +995(422) 27–17–87
ელ. ფოსტა: info@bsu.edu.ge
     

სიახლის გამოწერა